Groene Hotelstyling bij Radisson Hoofddorp – Een Rustgevende Beleving met Groen

Groene Hotelstyling bij Radisson Hoofddorp – Een Rustgevende Beleving met Groen

door Sharon Knöbel op mrt. 23 2026
Table of Contents

    Groene Hotelstyling bij Radisson Hoofddorp – Een Rustgevende Beleving met Groen

    Voor het Radisson Hotel in Hoofddorp mochten wij de volledige groenstyling verzorgen na de renovatie van het hotel. Het hotel was volledig vernieuwd en wilde de nieuwe uitstraling compleet maken met stijlvolle en hoogwaardige plantendecoratie. De wens was duidelijk: meer sfeer, meer warmte en een luxe, natuurlijke uitstraling die past bij een modern hotelinterieur.

    Groen als rode draad door het interieur

    Voor dit project hebben we gewerkt met verschillende soorten zijden planten en kunstplanten in prachtige potten, verspreid door het hotel. Door op meerdere plekken groen toe te voegen ontstaat er rust, sfeer en een natuurlijke uitstraling. Planten zorgen voor zachtheid in een interieur en maken een ruimte direct uitnodigender en warmer.

    De potten en planten zijn zorgvuldig afgestemd op het interieur, zodat het geheel één stijlvolle en rustige uitstraling heeft die past bij de vernieuwde inrichting van het hotel.

    Een zee van planten aan het plafond en in de verlichting

    Een van de blikvangers in het hotel zijn de plafond- en lampdecoraties. Door planten te verwerken in en rondom de verlichting en plafondpanelen ontstaat er een bijzonder effect: een groene sfeer die letterlijk door de ruimte heen loopt. Dit geeft het hotel een unieke uitstraling en zorgt ervoor dat het interieur echt een eigen karakter krijgt.

    De hangende planten zorgen voor hoogte, diepte en een speels effect, terwijl de ruimte rustig en stijlvol blijft.

    Een grote plantenbak als groene eyecatcher

    In de eetzaal hebben we een lange plantenbak door de ruimte heen mogen stylen. Deze plantenbak vormt een groene lijn door de ruimte en brengt sfeer en levendigheid in het restaurantgedeelte van het hotel. Door te werken met verschillende soorten planten, bladvormen en hoogtes ontstaat er een natuurlijk en vol geheel dat de ruimte direct meer uitstraling geeft.

    Groenstyling voor hotels

    Voor hotels is uitstraling en sfeer ontzettend belangrijk. Gasten moeten zich welkom voelen en een prettige omgeving ervaren. Groen speelt daarin een grote rol. Het zorgt voor rust, luxe en een verzorgde uitstraling.
    Omdat wij werken met hoogwaardige zijden planten en kunstplanten, blijven de planten altijd mooi en hebben ze geen onderhoud nodig. Voor hotels is dit ideaal: altijd een verzorgde uitstraling, zonder dat er dagelijks onderhoud nodig is.

    Van renovatie naar totaalbeleving

    De styling bij Radisson Hoofddorp laat zien hoe belangrijk groen kan zijn in een interieur. Door planten terug te laten komen in potten, plantenbakken, plafonds en verlichting ontstaat er een totaalconcept. Het zorgt voor een rustige, luxe en natuurlijke uitstraling die perfect past bij een modern hotel.

    Ook jouw hotel, kantoor of restaurant stylen met groen?

    Wil je net als Radisson Hoofddorp jouw interieur verrijken met stijlvolle en onderhoudsvrije groenstyling? Wij ontwerpen en realiseren groen- en bloemstyling op maat voor hotels, kantoren, restaurants en winkels. Samen zorgen we voor een interieur dat sfeer, rust en uitstraling heeft en dat tot in detail klopt.